پیام تبریک دکتر حسن واعظی، رییس محترم مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت به مناسبت 6 خرداد ماه (27 می) روز جهانی طب اورژانس

چاپ

روز جهانی طب اورژانس فرصتی برای پاسداشت خدمات ارزنده و بی بدیل متخصصین طب اورژانس کشور، در تامین خدمات تخصصی عادلانه در بخش اورژانس بیمارستانهای کشور است.

قال پیامبر اکرم صلی اله علیه و آله و سلم: "نعمتان مجهولتان الصحه و الامان"

دو نعمت هستند که قدرشان مجهول است. تامین و حفظ سلامت و امنیت بیماران، در بیمارستان از وظایف اصلی تیم پزشکی است که پزشک طب اورژانس در این مهم نقش محوری دارد.

یقینا پیشبرد اهداف استراتژیک فوریتی، بحران و بلایا، مدیریت خدمات رسانی در تمام ساعات شبانه روز در جهت حفظ سلامت مردم عزیزمان با حضور مجاهدانه در دو دهه گذشته و به ویژه در بحران کووید در خط مقدم بیمارستان میسر گردید.

 علیرغم مشکلات صعوبت و امنیت شغلی، پزشکان طب اورژانس در ایجاد عدالت دسترسی به خدمات تخصصی سلامت و نیز ارتقای کیفیت خدمات، نقش به سزایی داشته و کماکان استوار و با انگیزه و با جلوه همکاری تیمی منسجم، شانه به شانه پرسنل بالینی خستگی ناپذیر، چابک و بی ادعای بخش اورژانس، ارایه خدمت می کنند.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این مناسبت، و سپاس از  همه همکاران پرتلاش در این عرصه، از پروردگار یزدان توفیق روزافزون، سلامتی، بهروزی برای شما عزیزان مسئلت دارم.